مرکب ایران خاطره بیانیه فوتبال ازبکستان

مرکب: ایران خاطره بیانیه فوتبال ازبکستان فدراسیون فوتبال اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

غوطه شرقی پایگاهی جهت بمباران مناطق دیگر شده است است / پوتین

رئیس جمهوری روسیه امروز (چهارشنبه) در سخنانی تاکید کرد که غوطه شرقی به عنوان پایگاهی جهت بمباران مناطق دیگر به وسیله تروریست‌ها مورد استفاده قرار می‌گیر..

ادامه مطلب

ثبات دلار و زیاد کردن قیمت سکه

در بازار امروز – یکشنبه – دلار با ثبات قیمت همراه شده است و سکه در مسیر صعودی قرار گرفته است.  ثبات دلار و زیاد کردن قیمت سکه ..

ادامه مطلب

سایت مجمع تشخیص مصلحت نظام زندگینامه آیت الله هاشمی را از بین بردن کرد

سایت رسمی مجمع تشخیص مصلحت نظام زندگینامه مرحوم آیت الله اکبرهاشمی رفسنجانی را از بین بردن کرده است. سایت مجمع تشخیص مصلحت نظام زندگینامه ..

ادامه مطلب

من گفتم به ۲۰ درصد معلمان اسلحه بدهيد / ترامپ

رئيس جمهور آمريکا کوشيد اظهاراتش را راجع به لزوم مسلح کردن معلمان در مدارس اين کشور توجيه کند. ترامپ: من گفتم به ۲۰ درصد معلمان اسلحه بدهيد ..

ادامه مطلب

فیفا عربستان را به اخراج از جام جهانی 2018 ترساندن کرد

فیفا ترساندن کرده ممکن است به خاطر رفتارهای سیاسی جلساتی با عربستانی‌ها و اماراتی‌ها داشته باشد که می‌تواند منجر به اخراج عربستان از جام جهانی 2018 شود. ..

ادامه مطلب

امکان ادامه آموزش‌ها در خرداد97 ، بررسی اوضاع آموزشی مدارس در پی تعطیلات اخیر

مدیرکل آموزش و پرورش شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به تمهیدات مورد نیاز جهت جلوگیری از سوءاستفاده از مصوبه از بین بردن آزمون به وسیله مدارس غیردولتی گفت: ک ..

ادامه مطلب

تردید بزرگ ژرمن‌ها در رسیدن نویر به جام جهانی

مانوئل نویر که در یک سال گذشته سه بار پایش شکسته هنوز مشخص نیست چه زمانی می‌تواند دوباره درون دروازه بایرن مونیخ بایستد، با این حال یوپ هاینکس مطمئن است که او م..

ادامه مطلب

عکس + رونالدو و ادامه یک بازی کودکانه اینبار با همراهی همسرش

کریستیانو رونالدو دو روز بحرانی را پشت سر گذاشت. یکی از دوقلوهای کریس به نام متئو که بیمار شده است بود از سوی جورجینا همسر کریس به سرعت به یک کلینک درم..

ادامه مطلب

مخالفت‌ها با ظرافت خاصی انجام می‌گیرد / بطحائی

وزیر آموزش وپرورش با اشاره به از بین بردن آزمون در دوره ابتدایی گفت: فاصله میان آموزش‌های مدرسه و نیازهای جامعه از دلایل تنزل جایگاه آموزش و پرورش است.  ..

ادامه مطلب